• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Модульна громадська вбиральня - туалет модульного типу.

Завершена

3 200 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7343ef8b2f684c23bc80ad37120ec7bb
Внутрішній номер закупівлі: 29694974
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-011826-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОШЛЯХІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ніна Юріївна Меліхова +380671258808, +380671258808 melixova_nina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 15:59 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 15:59 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: 08.07.2026 14:02 - 08.07.2026 14:25
Період кваліфікації: 08.07.2026 14:25 - 17.07.2026 11:08
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 200 000.00 Модульна громадська вбиральня - туалет модульного типу