-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Модульна громадська вбиральня - туалет модульного типу.
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-011826-a
Завершена
3 200 000.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
30.06.2026 15:59 - 05.07.2026 00:00
Вимога
Є відповідь
Скарга на рішення Замовника
Номер:
058d8e46c0704ab482bff0b1e1e39cff
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-30-011826-a.a2
Назва:
Скарга на рішення Замовника
Вимога:
Шановний Замовник повідомляємо , що згідно вашої тендерної документації Додатку 1 до тендерної документації визначений ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ТА/АБО ІНФОРМАЦІЇ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ УЧАСНИКОМ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ У СКЛАДІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ ,в якому ,зокрема , зазначено наступне: " 13) Інформації про відповідність тендерної пропозиції Учасника технічним, якісним, кількісним характеристикам предмета закупівлі, в тому числі відповідній технічній специфікації (технічному завданню), встановленим в Додатку 3 до Документації надається в довільній формі та заповнений і підписаний додаток 3 до ТД ." , жодної окремої вимоги у технічній специфікації чи тендерній документації про надання технічного паспорта у складі пропозиції немає. Також повідомляємо ,що файл "Довідка про запобігання.pdf" був завантажений помилково та не стосується даної закупівлі , про що відповідно свідчить дата складання документа. Окремих підтверджень про гарантійні зобовʼязання в тендерній документації не вимагались , проте Учасник ФОП Мелешко Олександр Ігорович , завантажив документ "Довідка про технічні характеристики.pdf" , який чітко демонструє технічні характеристики пропонуємого Товару та підтверджує гарантійні зобовʼязання наступною строчкою "Гарантійний термін –12 місяців з дати поставки Модулю, гарантійний термін на елементи внутрішнього оздоблення Модуля відповідає гарантійному терміну Виробників, згідно паспортів Виробників з дати підписання видаткової накладної." .Отже вимагаємо скасувати неправомірне рішення про відхилення та повернути Учасника на етап кваліфікації, оскільки законних підстав для відхилення немає. В протилежному випадку будемо змушені звернутись з оскарженням рішення до АМКУ та ДАСУ ( враховуючи ваш попередній досвід у закупівлі https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2025-05-09-010551-a , сподіваємось , що ви ще раз зважите ваше прийняте рішення ) .
Пов'язані документи:
Замовник
- Відповідь_ на вимогу.docx 14.07.2026 10:55
Дата подачі:
12.07.2026 12:49
Вирішення:
Учасник не надав ані ТУ виробника з підтвердженням конструкції запропонованого товару, ані паспорта виробника, тим самим не дотримав норми частини 2 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», якою регламентовано: «У разі якщо предмет закупівлі в подальшому буде використовуватися фізичними особами, технічні специфікації повинні складатися з урахуванням потреб осіб з інвалідністю або проектувальних вимог для врахування потреб усіх категорій користувачів.», та які у свою чергу враховані Замовником у тендерній документації.
Статус вимоги:
Відхилено
Вимога
Відкликано скаржником
Скарга на рішення Замовника
Номер:
6200ea38d5454a87a16ec01e311fdbef
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-30-011826-a.a1
Назва:
Скарга на рішення Замовника
Вимога:
Шановний Замовник повідомляємо , що згідно вашої тендерної документації Додатку 1 до тендерної документації зазначено наступне: " 13) Інформації про відповідність тендерної пропозиції Учасника технічним, якісним, кількісним характеристикам предмета закупівлі, в тому числі відповідній технічній специфікації (технічному завданню), встановленим в Додатку 3 до Документації надається в довільній формі та заповнений і підписаний додаток 3 до ТД ." , жодної окремої вимоги про надання технічного паспорта у складі пропозиції немає. Також повідомляємо ,що файл "Довідка про запобігання.pdf" був завантажений помилково та не стосується даної закупівлі , про що відповідно свідчить дата складання документа. Окремих підтверджень про гарантійні зобовʼязання в тендерній документації не вимагались , проте Учасник ФОП Мелешко Олександр Ігорович , завантажив документ "Довідка про технічні характеристики.pdf" , який чітко демонструє технічні характеристики пропонуємого Товару та підтверджує гарантійні зобовʼязання наступною строчкою "Гарантійний термін –12 місяців з дати поставки Модулю, гарантійний термін на елементи внутрішнього оздоблення Модуля відповідає гарантійному терміну Виробників, згідно паспортів Виробників з дати підписання видаткової накладної." .Отже вимагаємо скасувати неправомірне рішення про відхилення та повернути Учасника на етап кваліфікації, оскільки законних підстав для відхилення немає.
В протилежному випадку будемо змушені звернутись з оскарженням рішення до АМКУ та ДАСУ ( враховуючи ваш попередній досвід у закупівлі https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2025-05-09-010551-a , сподіваємось , що ви ще раз зважите ваше прийняте рішення ) .
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
12.07.2026 12:44
Опис причини скасування:
1
Дата скасування:
12.07.2026 12:47