-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модульна громадська вбиральня - туалет модульного типу.
Оголошено тендер
3 200 000.00
UAH
Номер:
8ecad18ff13d4637b1e4603763e66a49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-012555-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОШЛЯХІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341641
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Праці, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОШЛЯХІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341641
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Праці, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Модульна громадська вбиральня - туалет модульного типу.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
Дата опублікування:
30.06.2026 15:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Модульна громадська вбиральня - туалет модульного типу.
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВнески до статутного капіталу.
Сума3 200 000.00 UAH