• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Палетні стелажі та поличкові стелажі

Завершена

1 290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 17:31 - 04.07.2026 00:00
Відповідь надана

Некоректна кількість елементів

Номер: b6b482369d3f4c9f904291713f10cf1e
Дата опублікування: 02.07.2026 15:28
Опис: Добрий день. В позиції "Палетний стелаж 4950х39150х1100 - 2 компл." вказані елементи: ТРАВЕРСА L-100 мм (2200 кг 6 шт.) Згідно креслення із схемою розташування стелажного обладнання, в комплектації "Палетний стелаж 4950х39150х1100" немає траверс із такою довжиною. Прохання виправити невідповідність.
Відповідь: Шановний Учаснику, дякуємо за ваше звернення! До тенденої документації були внесені необхідні зміни.
Дата відповіді: 02.07.2026 18:51