• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Палетні стелажі та поличкові стелажі

Завершена

1 290 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0622ec95afcf4f038aed8b733fb7d6ef
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-08-10-000019
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 10.08.2026 00:00
Автор: Західний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40479801
Період моніторингу: 10.08.2026 15:40 - 01.09.2026 00:00
Статус: Порушення не виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 10.08.2026 №201 Львів Про початок моніторингу процедур закупівель/закупівель Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, згідно з додатком, що додається. Начальник Роман КРОЛЯК Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 10.08.2026 №201. Витяг з переліку процедур закупівель/закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2026-06-26-011351-a, 26.06.2026. Дані автоматичних індикаторів ризиків. Начальник відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Адреса: Ukraine, Львів
Контактна особа: Західний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 32) 297-02-35, i.h.yaropud@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостям №1178; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; надання переможцем тендеру документів; своєчасності укладення договору про закупівлю; відповідності умов укладеного договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця тендеру – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу процедури закупівлі та інформація про результати моніторингу процедури закупівлі в розрізі стадій проведення процедури закупівлі: 21 серпня 2026 року. Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; виконання замовником рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Орган оскарження); надання переможцем тендеру документів; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору про закупівлю умовам тендерної документації та змісту тендерної пропозиції переможця тендеру. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (далі – Замовник) на 2026 рік (UA-P-2026-06-26-012892-a); оголошення про проведення відкритих торгів; звіт про результати проведення процедури закупівлі; заповнену інформацію в електронних полях в електронній системі закупівель щодо досліджуваної процедури закупівлі; тендерну документацію Замовника та внесені зміни до неї; оприлюднені звернення за роз’ясненнями щодо процедури закупівлі та відповідь Замовника на таке звернення; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; електронні протоколи від 09.07.2026, від 10.07.2026, від 31.07.2026, від 05.08.2026, від 10.08.2026 та від 12.08.2026 щодо результатів розгляду тендерних пропозицій; протокольні рішення уповноваженої особи Замовника від 09.07.2026 №302, від 10.07.2026 №305, від 05.08.2026 №369, від 10.08.2026 №382, від 12.08.2026 №384 щодо результатів розгляду тендерних пропозицій та визначення переможця; тендерну пропозицію ТОВ «ЛОГІСТИК ГРУПП» (щодо правомірності її відхилення Замовником); опубліковану в електронній системі закупівель інформацію щодо оскарження рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції фізичної особи-підприємця Сіндочан-Трофімук Людмили Анатоліївни (далі – ФОП Сіндочан-Трофімук Л.А.) та прийняття Органом оскарження рішення за результатами розгляду такої скарги (скарга UA-2026-06-26-011351-a.a1, рішення від 27.07.2026 №9071-р/пк-пз), оприлюднену Замовником інформацію щодо виконання рішення Органу оскарження; тендерну пропозицію ФОП Сіндочан-Трофімук Л.А. (окрім питань та документів, що були предметом розгляду Органом оскарження вищевказаної скарги) та лист зазначеної учасниці тендеру з відмовою від писання договору; тендерну пропозицію ТОВ «ФОРСТОР ІНДАСТРІ», повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; опубліковані ТОВ «ФОРСТОР ІНДАСТРІ» як переможцем тендеру документи; договір від 18.08.2026 №226-26, опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю. З врахуванням розгляду Органом оскарження скарги та прийняття відповідного рішення за результатами її розгляду, моніторинг щодо питань, порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Органом оскарження, не проводився.
Період усунення порушень: 21.08.2026 16:49 - 27.08.2026 00:00
Дата публікації висновку: 21.08.2026 16:49

Запити/Пояснення