• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Палетні стелажі та поличкові стелажі

Завершена

1 290 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fd642a76690242fd8a01594fdc4a61fc
Внутрішній номер закупівлі: 29668928
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-011351-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Едуард Полюхович +380962737370 poliukhovich2000@gmail.com http://lviv.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 17:31 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 17:31 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: 07.07.2026 15:42 - 07.07.2026 16:17
Період кваліфікації: 07.07.2026 16:17 - 12.08.2026 17:19
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 290 000.00 Палетні стелажі та поличкові стелажі