-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини до двигунів автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-002120-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 13 днів назад
109 500.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 10:17 - 17.06.2026 00:00
Відповідь надана
документ про відповідність
Номер:
f213bdc27e6c4d629913e48933dd0878
Дата опублікування:
12.06.2026 15:41
Опис:
Попереднє звернення просимо не брати до уваги!
Доповнено фразу, яку просимо додати в вимогу.
Шановний замовнику! В Додатку №4 до тендерної документації Вимоги до предмета закупівлі, п.5 вказано, що учасник має надати копії сертифікатів відповідності на товар.
Оскільки запасні частини не підлягають обов'язковій сертифікаціі згідно норм чинного законодавства, дана вимога значно звужує коло учасників.
Просимо внести зміни та доповнити вказаний пункт фразою "та\АБО декларація постачальника про відповідність", що значно розширить коло учасників закупівлі.
Відповідь:
Шановний учаснику! Розглянувши Ваше звернення щодо внесення змін до тендерної документації, повідомляємо наступне.З метою дотримання принципів недискримінації учасників, максимальної економії та ефективності, забезпечення добросовісної конкуренції, а також розширення кола потенційних постачальників, Замовником прийнято рішення задовольнити Вашу вимогу.Замовником вносяться зміни до пункту 5 Додатку № 4 до тендерної документації, а саме: вимогу щодо надання копій сертифікатів відповідності доповнено фразою «та/або декларація постачальника про відповідність».Відповідні зміни внесено до тендерної документації та оприлюднено в електронній системі закупівель разом із новою редакцією ТД. Дякуємо за Ваше звернення та співпрацю.
Дата відповіді:
15.06.2026 12:28
Відповідь надана
документ про відповідність
Номер:
46e3a14f5711466684ac3ab4001a3a93
Дата опублікування:
12.06.2026 15:39
Опис:
Шановний замовнику! В Додатку №4 до тендерної документації Вимоги до предмета закупівлі, п.5 вказано, що учасник має надати копії сертифікатів відповідності на товар.
Оскільки запасні частини не підлягають обов'язковій сертифікаціі згідно норм чинного законодавства, дана вимога значно звужує коло учасників.
Просимо внести зміни та доповнити вказаний пункт фразою "та декларація постачальника про відповідність", що значно розширить коло учасників закупівлі.
Відповідь:
Шановний учаснику! Розглянувши Ваше звернення щодо внесення змін до тендерної документації, повідомляємо наступне.З метою дотримання принципів недискримінації учасників, максимальної економії та ефективності, забезпечення добросовісної конкуренції, а також розширення кола потенційних постачальників, Замовником прийнято рішення задовольнити Вашу вимогу.Замовником вносяться зміни до пункту 5 Додатку № 4 до тендерної документації, а саме: вимогу щодо надання копій сертифікатів відповідності доповнено фразою «та/або декларація постачальника про відповідність».Відповідні зміни внесено до тендерної документації та оприлюднено в електронній системі закупівель разом із новою редакцією ТД. Дякуємо за Ваше звернення та співпрацю.
Дата відповіді:
15.06.2026 12:28
Відповідь надана
тендер
Номер:
15c75a47465841fc985e4d3be32a339c
Дата опублікування:
12.06.2026 14:16
Опис:
Добрий день. Еквіваленти пропонувати можна?
Відповідь:
«Шановний учаснику! Дякуємо за звернення. Замовником враховано Ваше зауваження та внесено відповідні зміни до тендерної документації в частині можливості надання еквіваленту предмета закупівлі.Детальні вимоги до технічних та якісних характеристик еквівалента, а також перелік підтверджуючих документів зазначено в оновленій редакції тендерної документації, яка оприлюднена на сторінці закупівлі. Строк подання пропозицій продовжено згідно з вимогами законодавства».
Дата відповіді:
15.06.2026 12:21