-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини до двигунів автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-002120-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
109 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
4da2bdbc47ea4e018592c8f3c9b00e67
Внутрішній номер закупівлі:
29503767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-002120-a
Замовник:
Головне управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001496
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. С. Хороброго, буд. 23
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дмитро Дузь +380675221511 vgz.dp.ua@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
109 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 10:17 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 10:17 - 20.06.2026 10:00
Аукціон:
22.06.2026 11:21 - 22.06.2026 11:50
Період кваліфікації:
22.06.2026 11:50 - 19.08.2026 13:35
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
fb7771863eff45a0a8736a375d3901a4
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
За результатами аналізу експлуатації та визначення технічного стану, відпала потреба у закупівлі запчастин
Період оскарження:
13.07.2026 14:14 - 24.07.2026 00:00
Дата опублікування:
13.07.2026 14:14
Дата виконання:
13.07.2026 14:12
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴109 500.00 Запчастини до двигунів автомобілів