• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запчастини до двигунів автомобілів

Оголошено тендер

109 500.00 UAH
Номер: 2772c6f442dd4ddba146d956a6ac9f9b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-11-002014-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області
Замовник: Головне управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області
Очікувана вартість: 109 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запчастини до двигунів автомобілів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.06.2026 09:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума109 500.00 UAH