-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запчастини до двигунів автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-002120-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 17 днів назад
109 500.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
11.06.2026 10:17 - 17.06.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
Скарга
Номер:
db9a61616e884102968a8d4cbae0c997
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-11-002120-a.a1
Назва:
Скарга
Скарга:
Пов'язані документи:
Замовник
- протокол скасування рішення 190826.pdf 19.08.2026 09:24
- протокол скасування рішення 190826.pdf 19.08.2026 09:21
- Пояснення АМКУ запчастини.pdf 27.07.2026 17:02
- Пояснення АМКУ запчастини.docx 27.07.2026 17:02
- Рапорт від 13.07.2026.PDF 27.07.2026 17:02
- Протокол 130702.pdf 27.07.2026 17:02
- Інформація про резолютивну частину рішення від 03.08.2026 № 9360.pdf 04.08.2026 14:00
- рішення від 03.08.2026 № 9360.pdf 06.08.2026 18:18
- рішення від 27.07.2026 № 9052.pdf 27.07.2026 14:23
- sign.p7s 23.07.2026 23:22
- Рапорт 130702.PDF 23.07.2026 23:22
- Протокол 130702.pdf 23.07.2026 23:22
- Скарга.pdf.p7s.zip 23.07.2026 23:22
Дата прийняття скарги до розгляду:
23.07.2026 23:30
Дата розгляду скарги:
03.08.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
27.07.2026 14:23
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
06.08.2026 18:18
Дата виконання рішення Замовником:
19.08.2026 09:24
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Скасування рішення уповноваженої особи про відміну процедури відкритих торгів на виконання рішення Комісії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель Антимонопольного комітету України № 9360-р/пк-пз від 03.08.2026 року
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
8877f4b660984df8a6b9908c5054561e
Заголовок пункту скарги:
Скарга
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на відміну
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Відміна процедури закупівлі
Тип порушення:
Відміна процедури закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Скарга
×
-
Назва доказу:
Доказ
-
Повʼязаний документ:
Рапорт 130702.PDF
-
-
Назва доказу:
Доказ
-
Повʼязаний документ:
Протокол 130702.pdf
Вимоги:
Зобов'язати замовника скасувати рішення (повністю чи частково)
×
-
Зобов’язати Замовника скасувати документ (Протокол № 13/07-2 від 13.07.2026р ) про відміни торгів.
Запити Органу оскарження
Номер:
f99b615300c4451d9537f0f0b753d3e7
Тема запиту:
ПОЯСНЕННЯ (ЗАПЕРЕЧЕННЯ)щодо скарги на рішення про відміну процедури закупівлі
Текст запиту:
Пояснення Замовника щодо скарги на відміну закупівлі UA-2026-06-11-002120-a
Дата опублікування:
27.07.2026 17:02