-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція системи водозабору м.Жовква, Львівська область. Коригування (ЄЗС ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-013466-a
Торги відмінено
21 915 920.40
UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 17:22 - 24.05.2026 00:00
Відповідь надана
По звіту з аналізу цін
Номер:
f43b97c21f464b82843f4d071f7f623d
Дата опублікування:
19.05.2026 16:07
Опис:
Просимо уточнення по такому питанню: в розділі 6 тендерної документації прописана вимога Замовника надати "Звіт з аналізу цін". Чи може учасник подати "Звіт з аналізу цін" у письмовій формі, чи обов"язково у вигляді електронного документа створеного засобами ЄДЕССБ з накладенням електронного підпису?
Відповідь:
Дякуємо за Ваше звернення.
В тендерній документації не визначено форму подачі Звіту з аналізу цін - у письмовій формі (сканкопія), чи у вигляді електронного документа.
Дата відповіді:
21.05.2026 09:44
Відповідь надана
Питання по технічному завданні
Номер:
9ba3a025b2cd4b7da70fd635370cd4b7
Дата опублікування:
19.05.2026 10:15
Опис:
Добрий день шановний Замовнику, просимо Вас дати перелік робіт що б зрозуміло було які матеріали до якої роботи відносяться, наприклад матерііали "Трійник фланцевий DN315-DN50" в відомості обсягів робіт є 2 позиції номер 17 та 21 "Установлення чавунних фасонних частин діаметром 250-450 мм", до якої з позицій віднести цей трійник.
До якої з позицій відомості обсягів робіт відносяться матеріали "Вантуз Дн 50", "Муфта фланцева для труб DN300", та "Гарячекатана арматурна сталь періодичного профілю, клас А-ІІІ, діаметр 10мм" - 0,132т ?
Відповідь:
Дякуємо за Ваше звернення.
Замовник немає ні повноважень ні кваліфікації надавати роз'яснення в частині проектно-кошторисної документації, що розроблялася сертифікованим інженером-проектувальником.
Учасники можуть самостійно ознайомитися з проектно-кошторисною документацією за місцезнаходженням Замовника.
Дата відповіді:
21.05.2026 09:48
Відповідь надана
робочий проект закупівлі
Номер:
ff204af6eedd4b9a87c0892b433e870b
Дата опублікування:
14.05.2026 10:37
Опис:
Просимо надати для ознайомлення і повного аналізу та розуміння проектно-кошторисну документацію, зокрема, робочий проект закупівлі
Відповідь:
Дякуємо за Ваше звернення.
Проектно-кошторисна документація та робочий проект закупівлі, як цілісні документи не є складовими технічного завдання.
Також Замовник не має технічної можливості опублікували будь-які документи у відповідь на звернення.
Зазначені Вами документи опубліковані в вільному доступі на Порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Також з ними можна ознайомитися за місцезнаходженням Замовника.
Дата відповіді:
14.05.2026 12:10