-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція системи водозабору м.Жовква, Львівська область. Коригування (ЄЗС ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-013466-a
Торги відмінено
21 915 920.40
UAH з ПДВ
Номер:
6ae5e5cfd2764204b92acb15d6c78e7c
Внутрішній номер закупівлі:
29185710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-013466-a
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, вул.Львівська, буд.40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Мачіха +380325221264 info@zhovkva-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
21 915 920.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 17:22 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 17:22 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
27.05.2026 15:00 - 27.05.2026 15:29
Період кваліфікації:
27.05.2026 15:29 - 10.06.2026 15:35
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cc08f0244a84499482f4f8602df8908d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовником було прийняте рішення про відміну процедури закупівлі UA-2026-05-11-013466-a «Реконструкція системи водозабору м.Жовква, Львівська область. Коригування (ЄЗС ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція)» згідно п.п.2 п.50 Особливостей ,а саме неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
17.07.2026 15:13 - 28.07.2026 00:00
Дата опублікування:
17.07.2026 15:13
Дата виконання:
28.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴21 915 920.40 Реконструкція системи водозабору м.Жовква, Львівська область. Коригування (ЄЗС ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція)