-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція системи водозабору м.Жовква, Львівська область. Коригування (ЄЗС ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція) DREAM-UA-210125-54237D68
Оголошено тендер
21 915 920.40
UAH
Номер:
5e343f485818470fbb77a8a1a9b4f049
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-016848-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, вул.Львівська, буд.40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЖОВКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056248
-
Адреса:
80300, Україна, Львівська область, м. Жовква, вул.Львівська, буд.40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 915 920.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція системи водозабору м.Жовква, Львівська область. Коригування (ЄЗС ДК 021:2015 45454000-4 Реконструкція) DREAM-UA-210125-54237D68
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
11.05.2026 17:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖовква
Сума5 300 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Програми відновлення України III
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума16 615 920.40 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
210125-54237D68
Назва проєкту:
Реконструкція системи водозабору м.Жовква, Львівська область. Коригування
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-060426-8DE1B428