-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для системи опалення Колківського ліцею Дубровицької міської ради (котел опалювальний твердопаливний, радіатори сталеві з комплектуючими, труби та елементи з поліпропілену PPR, труби димохідні) код ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2025-08-25-013032-a
Завершена
1 195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 975.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2025 21:26 - 31.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим