• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Матеріали для системи опалення Колківського ліцею Дубровицької міської ради (котел опалювальний твердопаливний, радіатори сталеві з комплектуючими, труби та елементи з поліпропілену PPR, труби димохідні) код ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Завершена

1 195 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 975.00 UAH
Номер: 12ff7802973e4470b9477be6100523b2
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2025-10-06-000088
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 06.10.2025 00:00
Автор: ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 40913624
Період моніторингу: 06.10.2025 18:08 - 27.10.2025 23:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ Н А К А З 06.10.2025 № 85-з Рівне Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 116, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до Додатку 1, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у Додатку 1 до цього наказу. 3. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою. Начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Олександр МУРАВСЬКИЙ Додаток 1 до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області від 06.10.2025 № 85-з. Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 5 UA-2025-08-25-013032-a 25.08.2025 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель Начальник відділу контролю у сфері закупівель Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Віктор ГРИГОРУК
Адреса: Ukraine, Рівне
Контактна особа: ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ ( обл.), +38 (0 67) 930-19-69, i.a.manchuk@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання розгляду тендерних пропозицій учасників встановлено порушення вимог абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей. За результатами аналізу питань дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, повноти відображення інформації про публічну закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених законодавством - порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановлених порушень у подальшому (зокрема, шляхом проведення роз’яснювальної роботи, економічних навчань, тощо) та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 16 жовтня 2025 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти відображення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII із змінами (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом, розгляду тендерних пропозицій учасників та визначення переможця торгів, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця. Під час моніторингу проаналізовано: річний план Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради (далі – Замовник) UA-P-2025-08-25-015941-a на 2025 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджена рішенням уповноваженої особи від 25.08.2025 № 116; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; тендерну пропозицію переможця торгів Фізичної особи-підприємця «Хомич Ірина Анатоліївна» (далі – ФОП «Хомич Ірина Анатоліївна»); протокольне рішення уповноваженої особи Замовника від 04.09.2025 № 118; повідомлення про намір укласти договір від 04.09.2025; договір від 11.09.2025 № 147; Додаткову угоду від 30.09.2025 № 1; Додаткову угоду від 10.10.2025 № 2; пояснення Замовника отримане через електронну систему закупівель 10.10.2025. За результатами аналізу питання розгляду тендерних пропозицій та визначення переможця торгів встановлено наступне. Згідно пункту 6 розділу ІІІ Тендерної документації Замовника «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» встановлено, що вимоги до предмета закупівлі (технічні, якісні та кількісні характеристики) згідно з пунктом третім частини другої статті 22 Закону зазначено в Додатку 1.1. до цієї тендерної документації. Відповідно до Додатку 1.1 «Технічна специфікація до предмета закупівлі Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Технічні вимоги» визначено технічні характеристики котла твердопаливного, зокрема маса котла без води - 1450 кг. При цьому учасником ФОП «Хомич Ірина Анатоліївна» у складі пропозиції надано керівництво з експлуатації (Керівництво з експлуатації_TRIO UNI Plus_80-600.pdf), в якому визначено масу котла КТ-3Е-N 150 кВт без води - 1620 кг, що не відповідає технічним вимогам Замовника. З огляду на вищевикладене пропозиція учасника не відповідає вимогам Додатку 1.1 «Технічна специфікація до предмета закупівлі. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Технічні вимоги» до Тендерної документації Замовника. Відповідно до абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, коли: тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності у інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих Особливостей. Однак, Замовником не відхилено тендерну пропозицію переможця процедури закупівлі ФОП «Хомич Ірина Анатоліївна», як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності у інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих Особливостей, чим порушено вимоги абзацу другого підпункту 2 пункту 44 Особливостей. На запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, який оприлюднений через електронну систему закупівель, 10.10.2025 Замовником повідомлено про розірвання договору від 11.09.2025 № 147. Під час проведення моніторингу Замовником розірвано Договір від 11.09.2025 № 147 згідно Додаткової угоди від 10.10.2025 № 2.
Період усунення порушень: 16.10.2025 16:44 - 30.10.2025 23:00
Дата публікації висновку: 16.10.2025 16:44

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: На підставі висновку від 16.10.2025 Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській щодо усунення порушень, виявлених під час моніторингу закупівлі по предмету «Матеріали для системи опалення Колківського ліцею Дубровицької міської ради (котел опалювальний твердопаливний, радіатори сталеві з комплектуючими, труби та елементи з поліпропілену PPR, труби димохідні) код ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі» за номером ID: UA-2025-08-25-013032-a), повідомляємо, що з метою усунення порушень законодавства у сфері закупівель, Замовником розірвано Договір від 11.09.2025 № 147 згідно Додаткової угоди від 10.10.2025 № 2, а також повідомляємо, що Замовником проведено відповідну роз`яснювальну роботу уповноваженій особі відповідальній за організацію та проведення процедури закупівлі з метою недопущення подібних порушень у подальшому. Окрім цього, зобов`язуємось найближчим часом забезпечити уповноваженій особі проходження навчання щодо підвищення кваліфікації у сфері здійснення публічних закупівель.
Дата публікації звіту: 20.10.2025 19:01

Підтвердження факту усунення порушення

Результат: Усунуто
Результат по типу порушення:
  • other: Так
Опис: Договір розірвано
Дата публікації: 21.10.2025 12:09

Запити/Пояснення