• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Матеріали для системи опалення Колківського ліцею Дубровицької міської ради (котел опалювальний твердопаливний, радіатори сталеві з комплектуючими, труби та елементи з поліпропілену PPR, труби димохідні) код ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Оголошено тендер

1 195 000.00 UAH
Номер: e00615b7abb1448bb18ea987b6ec2b05
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-25-015941-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Матеріали для системи опалення Колківського ліцею Дубровицької міської ради (котел опалювальний твердопаливний, радіатори сталеві з комплектуючими, труби та елементи з поліпропілену PPR, труби димохідні) код ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.08.2025 19:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубровиця
Сума1 195 000.00 UAH