-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для системи опалення Колківського ліцею Дубровицької міської ради (котел опалювальний твердопаливний, радіатори сталеві з комплектуючими, труби та елементи з поліпропілену PPR, труби димохідні) код ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2025-08-25-013032-a
Завершена
1 195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 975.00 UAH
Номер:
1a5923cd22704cc5a5bcbf300a3be028
Внутрішній номер закупівлі:
26235868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-25-013032-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44153430
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, місто Дубровиця, вул. Поштова, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванна Перепелиця +380968705998 osvita.dubr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.08.2025 21:26 - 31.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2025 21:26 - 03.09.2025 00:00
Аукціон:
з 03.09.2025 13:09
Період кваліфікації:
03.09.2025 00:00 - 04.09.2025 13:01
Період завантаження договору:
10.09.2025 00:00 - 20.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 195 000.00 Матеріали для системи опалення Колківського ліцею Дубровицької міської ради (котел опалювальний твердопаливний, радіатори сталеві з комплектуючими, труби та елементи з поліпропілену PPR, труби димохідні) код ДК 021:2015 – 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі