-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) за адресою: Київська область Вишгородський район село Нові Петрівці вулиця Свято-Покровська 270. 45210000-2 Будівництво будівель за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-007917-a
Завершена
33 548 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 335 482.60 UAH
мін. крок: 1% або 335 482.60 UAH
Період уточнення:
18.08.2025 14:55 - 31.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим