-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) за адресою: Київська область Вишгородський район село Нові Петрівці вулиця Свято-Покровська 270. 45210000-2 Будівництво будівель за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2025-08-18-007917-a
Завершена
33 548 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 335 482.60 UAH
мін. крок: 1% або 335 482.60 UAH
Номер:
e931288185d94aff8cd03bb951a930f8
Внутрішній номер закупівлі:
26167579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-18-007917-a
Замовник:
НОВОПЕТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25565826
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці, вул. Свято Покровська, 270
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гиренко +38093625654 ipavlenko649@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
33 548 260.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.08.2025 14:55 - 31.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2025 14:55 - 03.09.2025 09:00
Аукціон:
04.09.2025 15:55 - 04.09.2025 16:18
Період кваліфікації:
04.09.2025 16:18 - 12.09.2025 15:37
Період завантаження договору:
18.09.2025 00:00 - 28.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 548 260.00 Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) за адресою: Київська область Вишгородський район село Нові Петрівці вулиця Свято-Покровська 270. 45210000-2 Будівництво будівель за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»