• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) за адресою: Київська область Вишгородський район село Нові Петрівці вулиця Свято-Покровська 270. 45210000-2 Будівництво будівель за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Оголошено тендер

33 548 260.00 UAH
Номер: 3516e484e15e4dc2a5bc7baf88312754
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-18-008880-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НОВОПЕТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: НОВОПЕТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 33 548 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) за адресою: Київська область Вишгородський район село Нові Петрівці вулиця Свято-Покровська 270. 45210000-2 Будівництво будівель за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3120 Капітальне будівництво (придбання)
Дата опублікування: 18.08.2025 14:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) за адресою: Київська область Вишгородський район село Нові Петрівці вулиця Свято-Покровська 270. 45210000-2 Будівництво будівель за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1300 - Будівництво освітніх установ та закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума33 548 260.00 UAH