-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) нежитлової будівлі, пошкодженої в наслідок збройної агресії та розташованої за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 2Б код за ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи.
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-005916-a
Завершена
2 092 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 460.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 460.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2025 13:25 - 19.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим