-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) нежитлової будівлі, пошкодженої в наслідок збройної агресії та розташованої за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 2Б код за ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи.
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-005916-a
Завершена
2 092 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 460.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 460.00 UAH
Номер:
aa5522e152764d52b1a4ef0a37c39d0c
Внутрішній номер закупівлі:
26078218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-07-005916-a
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131133
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Тихого, 2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Білик +380509600173 yuliia23.kramts@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 092 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2025 13:25 - 19.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2025 13:25 - 22.08.2025 00:00
Аукціон:
з 22.08.2025 13:08
Період кваліфікації:
22.08.2025 00:00 - 28.08.2025 13:36
Період завантаження договору:
03.09.2025 00:00 - 13.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 092 000.00 Капітальний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) нежитлової будівлі, пошкодженої в наслідок збройної агресії та розташованої за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 2Б код за ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи