-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) нежитлової будівлі, пошкодженої в наслідок збройної агресії та розташованої за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 2Б код за ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи.
Оголошено тендер
2 092 000.00
UAH
Номер:
f440aaf36fec43bc8bfb528ce652719d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-07-007377-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131133
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Тихого, 2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131133
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Тихого, 2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 092 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт (аварійно-відновлювальні роботи) нежитлової будівлі, пошкодженої в наслідок збройної агресії та розташованої за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 2Б код за ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.08.2025 12:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6093 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлово-комунального господарства, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорськ
Сума2 092 000.00 UAH