-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-08-06-010826-a
Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у Додатку 3 до тендерної документації
Завершена
975 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 875.00 UAH
Період уточнення:
06.08.2025 16:48 - 11.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим