• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

975 000.00 UAH
Номер: 9aa34afeddeb4fde93455a26368be432
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-06-005109-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Очікувана вартість: 975 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.08.2025 11:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяХортицький
Сума975 000.00 UAH