-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-08-06-010826-a
Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у Додатку 3 до тендерної документації
Завершена
975 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 875.00 UAH
Номер:
23cdef112a614c218fbf9d5352c52694
Внутрішній номер закупівлі:
26071133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-06-010826-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
975 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2025 16:48 - 11.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2025 16:48 - 14.08.2025 08:00
Аукціон:
з 15.08.2025 13:37
Період кваліфікації:
14.08.2025 08:00 - 14.08.2025 14:51
Період завантаження договору:
20.08.2025 00:00 - 30.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴975 000.00 Послуги з поточного ремонту приміщень будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)