-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-07-23-009942-a
Обсяг робіт визначено у Додатку 2 «Технічне завдання» до тендерної документації.
Завершена
104 647 766.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 523 238.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 523 238.83 UAH
Період уточнення:
23.07.2025 22:00 - 04.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим