-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-07-23-009942-a
Обсяг робіт визначено у Додатку 2 «Технічне завдання» до тендерної документації.
Завершена
104 647 766.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 523 238.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 523 238.83 UAH
Номер:
7ecf6b412d99435b8100e45ee94c9368
Внутрішній номер закупівлі:
25956173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-23-009942-a
Замовник:
Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шупер Олена 380987728411 shcholena@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
104 647 766.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2025 22:00 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2025 22:00 - 07.08.2025 08:00
Аукціон:
з 08.08.2025 15:12
Період кваліфікації:
07.08.2025 08:00 - 27.08.2025 16:15
Період завантаження договору:
02.09.2025 00:00 - 12.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 647 766.40 Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи