-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-07-23-009942-a
Обсяг робіт визначено у Додатку 2 «Технічне завдання» до тендерної документації.
Завершена
104 647 766.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 523 238.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 523 238.83 UAH
Номер:
4ebdd756bcab46b5a604b23fa6544dd0
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-10-07-000013
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
07.10.2025 00:00
Період моніторингу:
07.10.2025 15:14 - 28.10.2025 23:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
07.10.2025 № 226
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель/закупівель
Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 07.10.2025 № 226.
Витяг з переліку процедур
закупівель/закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2025-07-23-009942-a, 23.07.2025. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Начальник
відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозиції учасника; надання переможцем тендеру документів; укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру; внесення змін до договору про закупівлю – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу процедури закупівлі та інформація про результати моніторингу процедури закупівлі в розрізі стадій проведення процедури закупівлі: 21 жовтня 2025 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозиції учасника; надання переможцем тендеру документів; укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру; внесення змін до договору про закупівлю.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради (далі – Замовник) на 2025 рік (UA-P-2025-07-23-010955-a); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію Замовника; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерної пропозиції; протокольні рішення уповноваженої особи Замовника від 14.08.2025 №41 (щодо продовження строку дії розгляду тендерної пропозиції та від 27.08.2025 №43 (щодо визначення переможця процедури закупівлі); тендерну пропозицію ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ»; опубліковане повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» та опубліковані цим учасником документи на усунення таких невідповідностей; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; оприлюдненні ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» як переможцем тендеру документи після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; договір про виконання підрядних робіт від 08.09.2025 №14-25, додаткову угоду від 08.09.2025 №1 до вказаного договору, а також повідомлення про внесення змін до договору, опубліковане разом з такою додатковою угодою; опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запити органу державного фінансового контролю.
Період усунення порушень:
23.10.2025 16:33 - 28.10.2025 23:00
Дата публікації висновку:
23.10.2025 16:33
Запити/Пояснення
Номер:
be32c286d1d1483c84c2f608415b2871
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
10.10.2025 16:56
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
16.10.2025 00:00
Опис:
Дата: 10.10.2025
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2025-07-23-009942-a, яка проведена Управлінням освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
Зокрема, під час моніторингу досліджується питання розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступних питань:
1. Надати інформацію та відповідні документи (проєктно-кошторисну документацію, технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти тощо), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку веб-сайту на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (у разі такого розміщення).
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
6e81b3ae475b4f17b8d3b2ccd11de0d2
Назва:
Надання пояснень на Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
15.10.2025 22:40
Опис:
Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради (далі – Замовник) щодо проведення моніторингу закупівлі: «Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (UA-2025-07-23-009942-a) повідомляє наступне:
1. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі Зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва " Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б у м. Львові", що підтверджений Експертним звітом ТОВ «Експертна компанія «Основа» № 1870-ЕК-25 від 09 липня 2025. Реєстраційний номер EX01:6843-7295-6774-5189. Визначення Зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта " Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б " здійснювалося із врахуванням понесених витрат, а саме: - загальна кошторисна вартість будівництва складає 134 981 775,00 грн; - в минулих роках виконано робіт на суму 27 567 548,00 грн; - зведений кошторисний розрахунок відкоригованої ПКД складає 134 981 775,00 – 27 567 548,00 = 107 414 227,00 грн; Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося шляхом сумування таких глав Зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта " Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б" із врахуванням понесених витрат: - Разом по главах 1-9: 76 377 039,00грн; - Кошторисний прибуток: 1 774 070,00 грн; - Кошти на покриття адміністративних витрат будівельних організацій: 502 460,00 грн; - Кошти на покриття ризику всіх учасників будівництва: 1 527 541,00 грн; - Кошти на покриття додаткових витрат, повязаних з інфляційними процесами: 7 025 362,00 грн. - Податок на додану вартість: 17 441 294,40 грн; Всього: 104 647 766,40 грн. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовані відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації та які зазначені в Технічному завданні додатку 2 до тендерної документації
2. Обґрунтуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі: «Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи ідентифікаційний номер в електронній системі закупівель: ( UA-2025-07-23-009942-a ) на очікувану вартість 104 647 766,40 грн. можна ознайомитися за посиланням: https://www.osvitalviv.com.ua/rekonstrukcziya-z-dobudovoyu-gimnaziyi-provesin/
Номер:
92bf2f6d8d984ac299e6858f0feaf081
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
16.10.2025 15:53
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
22.10.2025 00:00
Опис:
Дата: 16.10.2025
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2025-07-23-009942-a, яка проведена Управлінням освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
В ході проведення моніторингу встановлено, що за вимогами підпункту 2.2. пункту 2 Додатку №1 «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» до тендерної документації Замовника для підтвердження відповідності учасника умовам технічної специфікації, учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати: договірну ціну за формою, передбаченою відповідним додатком до Настанови; пояснювальну записку; локальні кошториси (повинні бути складені відповідно до технічної специфікації з урахуванням технологічного процесу) із зазначенням технічних характеристик матеріалів, устаткування та інше; розрахунок загальновиробничих витрат та коштів на покриття адміністративних витрат (крім випадків застосування твердої ціни за укрупненими показниками вартості); інших підтверджувальних розрахунків витрат, включених до складу договірної ціни відповідно до Настанови.
Основні правила застосування кошторисних норм та нормативів з ціноутворення у будівництві для визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів та частин, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також реставрації пам’яток архітектури та містобудування визначено КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281 (далі – Настанова №281).
При цьому, Настанова №281 є обов’язковою для визначення вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (далі – державні кошти).
Джерелом фінансування досліджуваної закупівлі є кошти місцевого бюджету.
Відповідно до пункту 5.2. Настанови №281 договірна ціна є кошторисом вартості підрядних робіт, який узгоджений замовником, і використовується при проведенні взаєморозрахунків.
Одночасно, пунктом 5.10. Настанови №281 визначено, що поточні ціни на матеріальні ресурси приймаються на підставі проведеного учасником процедури закупівлі (підрядником) аналізу цін (при рівних якісних характеристиках), за обґрунтованою ціною матеріальних ресурсів, що склалася на дату оформлення ціни пропозиції та яка не повинна перевищувати середню ціну в регіоні.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
1. Чи досліджувалось Замовником при розгляді тендерної пропозиції учасника ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» дотримання останнім норм пункту 5.10. Настанови №281?
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
125a1187711b4e6bbf42f848710dd97c
Назва:
ПОЯСНЕННЯ «Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (UA-2025-07-23-009942-a )
Дата опублікування:
21.10.2025 14:15
Опис:
Відповідно до пункту 5.10 Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281 (далі — Настанова №281), поточні ціни на матеріальні ресурси приймаються на підставі проведеного учасником процедури закупівлі (підрядником) аналізу цін (при рівних якісних характеристиках), за обґрунтованою ціною матеріальних ресурсів, що склалася на дату оформлення ціни пропозиції та не
повинна перевищувати середню ціну в регіоні.
Таким чином, обов’язок здійснення аналізу цін на матеріальні ресурси покладено на учасника, а не на Замовника.
Під час оголошення закупівлі Замовник керувався проектно-кошторисною документацією, яка пройшла експертизу у встановленому порядку, що підтверджує обґрунтованість технічних рішень, обсягів робіт і кошторисних розрахунків.
Вимогами тендерної документації, зокрема підпунктом 2.2 пункту 2 Додатку №1 «Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником у складі тендерної пропозиції», передбачено, що учасник повинен подати:
• договірну ціну за формою, передбаченою відповідним додатком до Настанови;
• пояснювальну записку;
• локальні кошториси (повинні бути складені відповідно до технічної специфікації з урахуванням технологічного процесу) із зазначенням технічних характеристик матеріалів, устаткування та ін.;
• розрахунок загальновиробничих витрат та коштів на покриття адміністративних витрат (крім випадків застосування твердої ціни за укрупненими показниками вартості);
• інших підтверджувальних розрахунків витрат, включених до складу договірної ціни відповідно до Настанови.
Зокрема, учасником/переможцем ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» подано у складі тендерної пропозиції пакет зазначених документів, складених відповідно до вимог Настанови та тендерної документації.
Замовником під час розгляду тендерної пропозиції здійснювалась перевірка на відповідність вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 та тендерної документації.
При цьому, законодавство у сфері публічних закупівель, постанова №1178 та сама тендерна документація не передбачають підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника через рівень цін на матеріальні ресурси, оскільки їх обґрунтування належить до компетенції підрядника.
Однак, згідно з пунктом 2.4 Договору № 14-25 від 08.09.2025, ціна договору може бути зменшена за погодженням сторін, зокрема у разі, якщо управлінням фінансового контролю департаменту «Адміністрація міського голови» буде виявлено завищення кошторисної вартості робіт. Так, відповідно до рішення Львівської міської ради №112 від 14.02.2020 «Про затвердження Порядку проведення перевірки управлінням фінансового контролю департаменту “Адміністрація міського голови” кошторисної документації», після укладення договору управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради надало на перевірку управлінню фінансового контролю договір із усіма додатками, зокрема кошторисною документацією ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ».
Під час перевірки управління фінансового контролю здійснює повну оцінку кошторисної документації, включно з аналізом розцінок, вартості матеріалів, обладнання та устаткування, що плануються до використання на об’єкті.
Для перевірки рівня вартості матеріалів управління користується збірником “Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів, виробів та комплектів”, розробленим ТОВ «Аналітичний центр “Будівництва сучасні технології”».
За результатами перевірки управління фінансового контролю департаменту «Адміністрація міського голови» скеровує Замовнику висновок, у якому підтверджується або не підтверджується обґрунтованість кошторисної вартості робіт.
У разі виявлення зауважень щодо завищення кошторисної вартості робіт, Замовник, керуючись пунктом 19 Особливостей та пунктом 2.4, підпунктом 4 пункту 13.3. Договору, вживає заходів щодо внесення відповідних змін до договору, які підлягають оприлюдненню в електронній системі закупівель «Prozorro». Станом на сьогодні висновок за результатами перевірки управлінням фінансового контролю ще не надано.
Таким чином, Замовником під час розгляду тендерної пропозиції не досліджувалось питання дотримання учасником ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» пункту 5.10 Настанови затвердженої наказом Мінінфраструктури 01.11.2021 № 281,
оскільки це є сферою відповідальності учасника.
Разом з тим, після укладення договору передбачено механізм незалежної перевірки кошторисної вартості управлінням фінансового контролю департаменту «Адміністрація міського голови», який здійснює оцінку достовірності визначення вартості робіт, включаючи перевірку розцінок, вартості матеріалів, устаткування та інших складових договірної ціни з урахуванням діючих ринкових показників.
Додаток:
1. Копія тендерної документації (у частині Додатку №1).
2. Копія експертного звіту проектно-кошторисної документації.