• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Оголошено тендер

104 647 766.40 UAH
Номер: 4589afd4101e47fcb50778fda5934d39
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-23-010955-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
Замовник: Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
Очікувана вартість: 104 647 766.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 23.07.2025 15:25
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція з добудовою гімназії «Провесінь» ЛМР на вул. Тракт Глинянський, 151- Б» ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1300 - Будівництво освітніх установ та закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума104 647 766.40 UAH