-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуга з інженерного проектування - “Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А” (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Тендер Prozorro UA-2025-06-11-012440-a
Торги не відбулися
64 909.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
Період уточнення:
11.06.2025 16:46 - 16.06.2025 00:00
Відповідь надана
СС
Номер:
5b78198de9504742bc81d9e4414e6a0e
Дата опублікування:
11.06.2025 17:39
Опис:
Який клас наслідків об'єкту?
Відповідь:
Клас наслідків (відповідальності) визначити розрахунком проектувальнику відповідно до ДСТУ 8855:2019 “Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва”
Дата відповіді:
13.06.2025 09:54