• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуга з інженерного проектування - “Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А” (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)

Торги не відбулися

64 909.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
Номер: 75d1f4866fc3420db37cb2b64a3b5ed3
Внутрішній номер закупівлі: 25576889
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-06-11-012440-a   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Контактна особа: Едуард Неділько +380577393276 eduard@kh.dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 64 909.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2025 16:46 - 16.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2025 16:46 - 19.06.2025 09:00
Аукціон: з 20.06.2025 11:49
Період кваліфікації: 19.06.2025 09:00 - 23.06.2025 11:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴64 909.00 Послуга з інженерного проектування - “Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А” (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)