• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з інженерного проектування - “Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А” (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)

Оголошено тендер

64 909.00 UAH
Номер: d68a765953ad4e94ace5528e89f1e049
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-11-015478-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
Очікувана вартість: 64 909.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з інженерного проектування - “Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А” (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 11.06.2025 16:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума64 909.00 UAH