-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуга з інженерного проектування - “Капітальний ремонт покрівлі пожежного депо 28 ДПРЧ 6 ДПРЗ, що розташована за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пров. Алмазний, 1А” (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Тендер Prozorro UA-2025-06-11-012440-a
Торги не відбулися
64 909.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 324.55 UAH
Період оскарження:
11.06.2025 16:46 - 16.06.2025 00:00
Нічого не знайдено.