-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика; код 45520000-8 «Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2025-06-05-010360-a
Завершена
707 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 538.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 538.65 UAH
Період уточнення:
05.06.2025 15:23 - 10.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим