-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика; код 45520000-8 «Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2025-06-05-010360-a
Завершена
707 730.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 538.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 538.65 UAH
Номер:
08774307dde94ed295c75a8e5bbf6091
Внутрішній номер закупівлі:
25522433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-05-010360-a
Замовник:
Управління освіти Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Качмарська +380343322463 kachmarska_x@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
707 730.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2025 15:23 - 10.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2025 15:23 - 13.06.2025 09:00
Аукціон:
з 16.06.2025 13:26
Період кваліфікації:
13.06.2025 09:00 - 20.06.2025 10:23
Період завантаження договору:
26.06.2025 00:00 - 06.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴707 730.00 Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика; код 45520000-8 «Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»