-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика
Оголошено тендер
707 730.00
UAH
Номер:
e3cdb9b82a9b400fb5a1331d0e21c931
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-05-010483-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
707 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.06.2025 14:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківTPKVKMB:1142 - Інші програми та заходи у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума707 730.00 UAH