-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт електроживлення учбового корпусу (літера А-4), системи блискавкозахисту учбового корпусу (літера А-4), їдальні (літера Г-1), гаражів (літера И-1), гуртожитку (літера Б-3), влаштування системи аварійного освітлення учбового корпусу (літера А-4) Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти зі специфічними умовами навчання «Криворізька академія патрульної поліції» за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24 Код за ДК021:2015:45453000-7-Капітальний ремонт і реставрація.
Тендер Prozorro UA-2025-01-15-015988-a
Місцезнаходження замовника: 50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
4 538 554.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 45 385.54 UAH
мін. крок: 1% або 45 385.54 UAH
Період уточнення:
15.01.2025 17:22 - 27.01.2025 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
e01885f134fc4b95ae94ec70e3df2742
Дата опублікування:
21.01.2025 11:41
Опис:
Чи може учасник запропонувати "еквівалент"/"аналог" обладнання? Якщо так то внесіть будь ласка зміни до тендерної документації вказавши про це
Відповідь:
Доброго дня шановний учаснику! Дякуємо за проявлений інтерес до закупівлі. На Ваше звернення повідомляємо наступне:
Учасник НЕ МОЖЕ запропонувати "еквівалент"/"аналог" обладнання тому що, у Замовника є Робочий проект розроблений проектною організацією та який пройшов експертизу в експертній організації, отримавши позитивний експертий висновок.
Обладнання, яке вказане в технічній специфікації повністю відповідає Робочому проекту даної закупівлі. Наголошуємо, що в Учасника є можливість відповідно до умов тендерної документації, оглянути об’єкт, ознайомитись з Робочим проектом та проектними рішеннями проектанта.
Дата відповіді:
21.01.2025 14:27
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
ef9b71ff98f54eed8fa9d67b5fbdb1d6
Дата опублікування:
21.01.2025 10:10
Опис:
Чи може учасник запропонувати "еквівалент"/"аналог" обладнання? Якщо так то внесіть будь ласка зміни до тендерної документації вказавши про це
Відповідь:
Доброго дня шановний учаснику! Дякуємо за проявлений інтерес до закупівлі. На Ваше звернення повідомляємо наступне:
Учасник НЕ МОЖЕ запропонувати "еквівалент"/"аналог" обладнання тому що, у Замовника є Робочий проект розроблений проектною організацією та який пройшов експертизу в експертній організації, отримавши позитивний експертий висновок.
Обладнання, яке вказане в технічній специфікації повністю відповідає Робочому проекту даної закупівлі. Наголошуємо, що в Учасника є можливість відповідно до умов тендерної документації, оглянути об’єкт, ознайомитись з Робочим проектом та проектними рішеннями проектанта.
Дата відповіді:
21.01.2025 14:26
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
5373dc31452f477fb10dc12c94744a94
Дата опублікування:
20.01.2025 12:00
Опис:
У п.5.12 Додатку 1 встановлена вимога "Надати посвідчення електрика, який буде працювати на об’єкті, та вказаний в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (Додаток 1 п. 4.2.1) дійсне на дату подання тендерної пропозиції.", уточніть яке саме посвідчення вам потрібне (про присвоєння/підвищення квалікаціїї чи інше) ? На який правовий документ ви спираєтесь ?
Відповідь:
Доброго дня шановний учаснику! Дякуємо за проявлений інтерес до закупівлі. На Ваше звернення повідомляємо наступне:
Замовнику головне щоб в посвідченні електрика, яке буде надаватися відповідно до Додатку №1 п. 4.2.1 та 5.12 тендерної документації було прописане слово «електрик». Дана норма встановлена згідно Закону України «Про публічні закупівлі». ст. 22 ч.3 в якій зазначається, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Дата відповіді:
21.01.2025 11:33