-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт електроживлення учбового корпусу (літера А-4), системи блискавкозахисту учбового корпусу (літера А-4), їдальні (літера Г-1), гаражів (літера И-1), гуртожитку (літера Б-3), влаштування системи аварійного освітлення учбового корпусу (літера А-4) Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти зі специфічними умовами навчання «Криворізька академія патрульної поліції» за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24 Код за ДК021:2015:45453000-7-Капітальний ремонт і реставрація.
Тендер Prozorro UA-2025-01-15-015988-a
Місцезнаходження замовника: 50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
4 538 554.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 45 385.54 UAH
мін. крок: 1% або 45 385.54 UAH
Номер:
158ce5a44f7b4cfca40582737a50a312
Внутрішній номер закупівлі:
24038401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-15-015988-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ЗІ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ "КРИВОРІЗЬКА АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764808
-
Адреса:
50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Леонідівна Козак +380972950636 viddilmtz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 538 554.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2025 17:22 - 27.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2025 17:22 - 30.01.2025 17:00
Аукціон:
31.01.2025 11:18 - 31.01.2025 11:41
Період кваліфікації:
31.01.2025 11:41 - 06.02.2025 15:21
Період завантаження договору:
12.02.2025 00:00 - 22.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 538 554.00 Капітальний ремонт електроживлення учбового корпусу (літера А-4), системи блискавкозахисту учбового корпусу (літера А-4), їдальні (літера Г-1), гаражів (літера И-1), гуртожитку (літера Б-3), влаштування системи аварійного освітлення учбового корпусу (літера А-4) Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти зі специфічними умовами навчання «Криворізька академія патрульної поліції» за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24 Код за ДК021:2015:45453000-7-Капітальний ремонт і реставрація.