-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт електроживлення учбового корпусу (літера А-4), системи блискавкозахисту учбового корпусу (літера А-4), їдальні (літера Г-1), гаражів (літера И-1), гуртожитку (літера Б-3), влаштування системи аварійного освітлення учбового корпусу (літера А-4) Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти зі специфічними умовами навчання «Криворізька академія патрульної поліції» за адресою:50106, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, будинок 24 Код за ДК021:2015:45453000-7-Капітальний ремонт і реставрація.
Тендер Prozorro UA-2025-01-15-015988-a
Місцезнаходження замовника: 50106, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, мікрорайон 7-й Зарічний, буд. 24; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
4 538 554.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 45 385.54 UAH
мін. крок: 1% або 45 385.54 UAH
Період оскарження:
15.01.2025 17:22 - 27.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.