-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-007080-a
Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа). Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги). Вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції: не вимагається.
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 444 робочих дні
174 630.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 746.30 UAH
мін. крок: 1% або 1 746.30 UAH
Період уточнення:
13.12.2024 12:03 - 18.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим