-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-007080-a
Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (бюджетна установа). Номенклатурні позиції: 1) охоронні послуги - ДК 2015: 79710000-4 (охоронні послуги). Вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції: не вимагається.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 444 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 444 робочих дні
174 630.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 746.30 UAH
мін. крок: 1% або 1 746.30 UAH
Номер:
032bf353ce734ae2b0eca4b1651dc850
Внутрішній номер закупівлі:
23667677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-13-007080-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365707
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Скоропадського Павла, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрук Сергій Миронович 380512472508 depgkh2023@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
174 630.96 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2024 12:03 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2024 12:03 - 21.12.2024 10:00
Аукціон:
23.12.2024 12:51 - 23.12.2024 13:20
Період кваліфікації:
з 23.12.2024 13:20
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2e4d8093791049a397fd87aadc6e1fdd
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
13.12.2024 в електронній системі закупівель замовником оприлюднене оголошення про проведення процедури відкритих торгів за предметом: ДК 021:2015: (79710000-4) – охоронні послуги (Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель).
23.12.2024 відбулось розкриття тендерних пропозицій й розпочався перебіг строку встановленого ч. 10. ст. 29 Закону України «Про публічні закупівлі».
Як вбачається з приписів п.п. 44, 47 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), замовник під час розгляду тендерної пропозиції, яка визначена найбільш економічно вигідною зобов’язаний, серед іншого, перевірити наявність або відсутність підстав визначених п. 47 Особливостей.
Так, п. 47 Особливостей встановлений перелік підстав за наявності яких, замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію.
Зокрема, замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію, в разі, якщо учасник процедури закупівлі визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура; а також у разі, якщо у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань” (крім нерезидентів).
Згідно з п. 47 Особливостей, замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих публічних електронних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів.
З наведеного вбачається, що під час розгляду тендерної пропозиції, яка визначена найбільш економічно вигідною, замовник самостійно повинен перевірити у відкритих публічних електронних реєстрах інформацію про наявність або відсутність підстав зазначених у пп. 2, 4, 7, 8, 9, 11 п. 47 Особливостей.
19.12.2024 року в межах триваючої збройної агресії російської федерації проти України, здійснено кібератаку на державні реєстри України внаслідок чого роботу реєстрів заблоковано, зокрема заблоковано роботу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, що унеможливлює перевірку замовником наявності або відсутності підстав встановлених пп. 8 та пп. 9 п. 47 Особливостей .
Станом на 30.12.2024 року (останній день строку розгляду тендерної пропозиції, яка визначена найбільш економічно вигідною), роботу Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство не відновлено, через що замовник не може виконати обов’язки щодо встановлення наявності або відсутності підстав передбачених п. 47 Особливостей та здійснити розгляд тендерної пропозиції, яка визначена найбільш економічно вигідною у відповідності до вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Відповідно до пп. 4 п. 50 Особливостей, замовник відміняє відкриті торги у разі, коли здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії обставин непереборної сили.
Згідно з ч. 2 ст. 141 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, а саме: загроза війни, збройний конфлікт або серйозна погроза такого конфлікту, включаючи але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дії іноземного ворога, загальна військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратства, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, введення комендантської години, карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, експропріація, примусове вилучення, захоплення підприємств, реквізиція, громадська демонстрація, блокада, страйк, аварія, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух, тривалі перерви в роботі транспорту, регламентовані умовами відповідних рішень та актами державних органів влади, закриття морських проток, ембарго, заборона (обмеження) експорту/імпорту тощо, а також викликані винятковими погодними умовами і стихійним лихом, а саме: епідемія, сильний шторм, циклон, ураган, торнадо, буревій, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, град, заморозки, замерзання моря, проток, портів, перевалів, землетрус, блискавка, пожежа, посуха, просідання і зсув ґрунту, інші стихійні лиха тощо.
З викладеного вбачається, що наявність вищевказаних обставин, які є обставинами непереборної сили в розумінні Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні», унеможливлює виконання замовником обов’язків згідно із законодавчими актами у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
30.12.2024 17:02 - 10.01.2025 00:00
Дата опублікування:
30.12.2024 17:02
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴174 630.96 Цілодобова охорона об'єкту за адресою: м. Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7 (4-х поверхова адмінбудівля; 2-х поверхова адмінбудівля; прилегла територія до зазначених будівель)