-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 00631 за адресою: Україна, Вінницька обл., Жмеринський район, с. Станіславчик, вул. Центральна, буд. №10 (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2024-12-05-013791-a
Завершена
24 351 439.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 130 000.00 UAH
Період уточнення:
05.12.2024 15:01 - 17.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим