-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 00631 за адресою: Україна, Вінницька обл., Жмеринський район, с. Станіславчик, вул. Центральна, буд. №10 (Коригування)
Оголошено тендер
24 351 439.00
UAH
Номер:
407faae6784241fc8f7abef19286ba75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-05-007801-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Центр з фінансового обслуговування закладів освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму" Станіславчицької сільської ради Жмеринського району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084632
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Центральна, 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КУ "Центр з фінансового обслуговування закладів освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму" Станіславчицької сільської ради Жмеринського району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084632
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Центральна, 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
24 351 439.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 00631 за адресою: Україна, Вінницька обл., Жмеринський район, с. Станіславчик, вул. Центральна, буд. №10 (Коригування)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
05.12.2024 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума24 351 439.00 UAH