-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 00631 за адресою: Україна, Вінницька обл., Жмеринський район, с. Станіславчик, вул. Центральна, буд. №10 (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2024-12-05-013791-a
Завершена
24 351 439.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 130 000.00 UAH
Номер:
859d5e24212143f1a3a61c820399f978
Внутрішній номер закупівлі:
23540982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-05-013791-a
Замовник:
КУ "Центр з фінансового обслуговування закладів освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму" Станіславчицької сільської ради Жмеринського району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084632
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Центральна, 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сердюк Вікторія Вікторівна +380985545651 voitovichlida98@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
24 351 439.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2024 15:01 - 17.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2024 15:01 - 20.12.2024 00:00
Аукціон:
20.12.2024 11:10 - 20.12.2024 11:51
Період кваліфікації:
20.12.2024 11:51 - 14.01.2025 10:11
Період завантаження договору:
20.01.2025 00:00 - 30.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 351 439.00 Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 00631 за адресою: Україна, Вінницька обл., Жмеринський район, с. Станіславчик, вул. Центральна, буд. №10 (Коригування)