• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 00631 за адресою: Україна, Вінницька обл., Жмеринський район, с. Станіславчик, вул. Центральна, буд. №10 (Коригування)

Завершена

24 351 439.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 130 000.00 UAH
Номер: 5b0a7e383acc4bd18b3368237b633ea5
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2025-02-11-000029
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 10.02.2025 00:00
Автор: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ, UA-EDR 40165856
Період моніторингу: 11.02.2025 12:54 - 05.03.2025 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З 10.02.2025 № 44 Київ Про початок моніторингу процедур закупівель / закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Голова Алла БАСАЛАЄВА Додаток до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур закупівель / закупівель» Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу 26 UA-2024-12-05-013791-a 05.12.2024 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель Директор Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Адреса: Ukraine, Київ
Контактна особа: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ( обл.), +38 (0 44) 485-17-99, chia86@ukr.net
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостям, встановлено порушення вимог статті 3, частини третьої статті 22 Закону та пункту 28 Особливостей. За результатами аналізу питання дотримання законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Жмеринський райкомунсервіс», ТОВ «ХМІЛЬНИЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель та керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо не допущення встановлених порушень у подальшому та протягом п’яти робочих днів, з дня оприлюднення висновку, оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 03 березня 2025 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 № 1178 (далі – Особливості), розгляду пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам пропозиції переможця. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель КУ «Центр з фінансового обслуговування закладів освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму» Станіславчицької сільської ради Жмеринського району Вінницької області (далі – Замовник) на 2024 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи від 03.12.2024 (із змінами), реєстр отриманих пропозицій, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «Жмеринський райкомунсервіс» (далі – ТОВ «Жмеринський райкомунсервіс»), товариства з обмеженою відповідальністю «ХМІЛЬНИЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» (далі – ТОВ «ХМІЛЬНИЦЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ»), повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 14.01.2025, вимогу про усунення невідповідностей до 09.01.2025, до 11.01.2025, протокольне рішення (протокол) від 09.01.2025 № 12 щодо прийняття рішення уповноваженою особою про відхилення тендерної пропозиції, протокольне рішення (протокол) від 14.01.2025 № 13 щодо прийняття рішення уповноваженою особою про визначення переможця, протокольне рішення (протокол) від 29.01.2025 № 24 про продовження строку укладання договору про закупівлю, договір про закупівлю від 18.02.2025 № 73 на суму 19 494 000,00 грн, пояснення та документи Замовника, надані 19.02.2025 року на запит Держаудитслужби через електронну систему закупівель. За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей встановлено, що відповідно до норм пункту 3 Особливостей замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням Особливостей. Згідно із пунктом 28 Особливостей тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням Особливостей. Відповідно до частини третьої статті 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Під час проведення моніторингу проаналізовано зміст тендерної документації та установлено, що к згідно п.п. 7 п. 3 «Інша інформація» розділу V «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації Замовник визначив наступну умову: Замовником торгів укладено договір про надання консультаційних послуг з консультантом торгів (витрати, пов’язані з укладанням договору), залученого для допомоги замовнику у проведенні процедури відкритих торгів, оплата яких може здійснюватися учасником-переможцем торгів. Вартість послуг, що надаються, становить 10 000,00 (десять тисяч гривень 00 коп.). Зазначена сума сплачується після підписання актів виконаних робіт (наданих послуг) в порядку застосування ст. ст. 6, 511, 512, 527, 528, 627, 629, 636, 903, 904 ЦК України протягом 5 (п’яти) банківських днів на рахунок Консультанта торгів, відповідно до умов укладеного між замовником та консультантом торгів договору. Слід підкреслити, що предмет даної закупівлі - капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 00631 за адресою: Україна, Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Станіславчик, вул. Центральна, буд. № 10 (Коригування). При цьому, ані Особливості, ані Закон не передбачають можливість встановлення додаткових умов, якими є можлива оплата переможцем закупівлі додаткових витрат, пов’язаних з наданням Замовнику консультаційним послуг третьою особою. Таким чином, наведені вище витрати, які відшкодовуються за надання послуг третьою особою, не відносяться до предмета закупівлі цієї процедури, а отже були включені Замовником до тендерної документації з порушенням вимог частини третьої статті 22 Закону та пункту 28 Особливостей, а також з недотриманням основних принципів здійснення публічних закупівель визначених статтею 3 Закону, а саме відкритість та прозорість на усіх стадіях закупівлі.
Період усунення порушень: 06.03.2025 18:34 - 21.03.2025 00:00
Дата публікації висновку: 06.03.2025 18:34

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: На висновок про результати моніторингу процедури закупівлі - Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 00631 за адресою: Україна, Вінницька обл., Жмеринський район, с. Станіславчик, вул. Центральна, буд. №10 (Коригування) (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація) повідомляємо, що за результатами зазначених зауважень забезпечено інформування Уповноваженої особи стосовно виявленого порушення з метою недопущення його в майбутньому, а також проведена роз’яснювальна робота в частині аналізу нормативно-правових актів чинного законодавства з питань публічних закупівель. Замовник зобов’язується в подальшому запобігати недопущенню виявленого порушення.
Дата публікації звіту: 10.03.2025 11:18

Запити/Пояснення