• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи

Завершена

1 931 880.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 659.40 UAH
Період уточнення: 28.10.2024 14:35 - 09.11.2024 00:00
Відповідь надана

А ДЕ КУДИ МИ СПІШИМО?

Номер: a141704658dd4991a2a61dc8d939e734
Дата опублікування: 28.10.2024 20:04
Опис: ОСКАРЖЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ в рамках оголошення Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи ID: f87e234ea2924d44a65190c8637a7002 Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-04-008932-a Лот Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи 28.10.2024, 17:11. ID: UA-2024-10-04-008932-a.c1 Вимога (Скарга) Кооператив "Будівельник" Тип пов'язаного елементу c81f0078f8bb4c759454b3c853f60db5 Дискримінація Учасника Не правомірна дискваліфікація Скарга до Замовника Ідентифікатор закупівлі UA-2024-10-04-008932-a Скаржник: Кооператив "Будівельник", Код ЄДРПОУ:19399200 Дата подання: 28.10. 2024 скарга До: Замовника торгів : КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ суб’єкта оскарження: КООПЕРАТИВ "БУДІВЕЛЬНИК" (надалі – Скаржник) Місце проживання (місце знаходження) суб’єкта оскарження: 78043, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА область, м.ТЛУМАЧ Найменування замовника рішення, дії або бездіяльність якого оскаржуються КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ Номер оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі UA-2024-10-04-008932-a Уповноваженого органу та назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи СКАРГА від 28.10.2024 Відповідно до Закону України «Про публічні Закупівлі» (надалі – Закон) та Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Особливості) повідомляємо про порушення Замовником порядку проведення Процедури закупівлі. Замовником було розпочато Процедуру закупівлі відкриті торги з особливостями. Згідно рішення уповноваженою особою Протокол Уповноважена особа Козмич Я.І. від 28.10.2024р.було прийнято рішення про дискваліфікацію єдиного Учасника Кооператив «БУДІВЕЛЬНИК» ; Розглянувши пропозицію Учасника, Кооператив "Будівельник", встановлено, що тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі в наступній частині: Згідно п. 7 Додатку №3 до тендерної документації та Додатку №7 до тендерної документації Учасники мають надати у складі своєї пропозиції Гарантійний лист про гарантійний термін на виконані роботи (не менше 10 років). Проте в тендерній документації відсутній Гарантійний лист про гарантійний термін на виконані роботи (не менше 10 років). Скаржник не погоджується з рішенням Замовника щодо дискваліфікації Ми, Кооператив «БУДІВЕЛЬНИК» учасник торгів маємо зауваження, щодо дискваліфікації в технічній частині учасника переможця.. Документальне підтвердження відповідності поданої довідки тендерної документації* включає в себе: подачу даної довідки два рази ( в довідці по БУДІВЕЛЬНИКУ ВІД 17.10.24, та у Довідці по зукупівлі від 19.10.24) довідки подаємо ще раз. Окрім в Згоді з Договором прописано що кооператив згоден з умовами договору , де вказаний Розділ 2 пункт 2.2 Підрядник надає гарантії на виконані роботи 10 (десять) років, а це є основний документ в правому полі. Тепер запитання до Замовника де потрібно було ще раз прописати про гарантійний термін на виконані роботи (не менше 10 років). Просимо Замовника розібратись з найманим юристом який Вас підставив. Хочемо зауважити, що це читають відповідні служби і роблять висновки, ми не знаємо як , яким чином Ви тепер у системі зробите правки. З ПОВАГОЮ… ДОДАТКИ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ В ПОПЕРЕДНЬОМУ.
Відповідь: Відповідно до п. 54. Постанови 1178 Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або оголошення про проведення відкритих торгів та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру (далі - звернення). Проте в дамо зверненні відсутні як звернення за роз'ясненнями та і вимоги про усунення порушень ід час проведення тендеру.
Дата відповіді: 30.10.2024 17:42