-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-005549-a
Завершена
1 931 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 659.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 659.40 UAH
Період оскарження:
28.10.2024 14:35 - 09.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.