• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи

Оголошено тендер

1 931 880.00 UAH
Номер: f58743925097462583e997dc52f936e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-28-006716-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 931 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 28.10.2024 11:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 931 880.00 UAH