-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-005549-a
Завершена
1 931 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 659.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 659.40 UAH
Номер:
8efad5bc478441a6a2968320a63ee3c6
Внутрішній номер закупівлі:
23041699
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-28-005549-a
Замовник:
КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418558
-
Адреса:
59421, Україна, Чернівецька область, Заставнівський р-н, село Кадубівці, ВУЛ. ВОЛОДИМИРА МИХАЙЛОВСЬКОГО, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослав Козмич +380983919015 zakupkikg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45400000-1 Завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 931 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2024 14:35 - 09.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2024 14:35 - 12.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
12.11.2024 00:00 - 14.11.2024 10:40
Період завантаження договору:
20.11.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 931 880.00 Капітальний ремонт харчоблоку Репужинецького опорного закладу загальної середньої освіти І-Ill ступенів Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за адресою: с.Репужинці, вул.Центральна,54 ЄЗС ДК 021:2015 45400000-1 Завершальні будівельні роботи